Restaurace Šupina

Počátky provozu vyhlášené jihočeské restaurace sahají až do roku 1993. Od té doby se snažíme svým hostům nabízet příjemné a kultivované prostředí, profesionální obsluhu a samozřejmě nevšední gurmánské zážitky. Restaurace nabízí posezení v nekuřáckém a zároveň klimatizovaném interiéru. V letních měsících mají naši hosté také možnost posezení na přilehlé terase, kde navíc atmosféru venkovního posezení doplňuje občasná živá hudba. V hlavní turistické sezoně v červenci a srpnu tak nabídneme tento doplněk gastronomického zážitku každou středu od 18 hodin.

 

 

Navštívit nás můžete každý den mezi 11:00 a 22:00, poslední objednávky však přijímáme o půl desáté.

O nevšední gastronomický zážitek se v současné době stará tým zkušených kuchařů. Zaměření na lokální suroviny je jejich hlavním cílem a proto k jihočeským rybím pokrmům servíruje náš kuchařský tým také pečlivě vybírané a precizně upravované sezonní suroviny. V restauraci probíhá servis pokrmů á-la carte a v kombinaci s výběrem z našeho rozsáhlého vinného lístku nabízí velmi zajímavou kombinaci.

Pro vaše maximální pohodlí doporučujeme a to obzvláště v letních měsících zajištění rezervace dostatečně předem. Rezervaci je možné provést provést online, či na telefonním čísle +420 384 721 149 . Rezervaci vám nabídneme ve vnitřních prostorech, prostory terasy nerezervujeme a slouží tedy k odstravování volně příchozích zákazníků.

Pořádáte oslavu, firemní večírek či setkání více jak 15 osob a rádi byste nás navštívili? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@supina.cz a my vám rádi rezervaci vytřvoříme v salonku či sesterské restauraci Šupinka , která je svými dispozicemi vhodnějším prostorem pro skupinové či privátní rezervace. Menu vám přitom připraví totožný kuchařský tým.

 

Chcete tuto zkušenost dopřát někomu jinému, popřípadě ji doplnit o ubytování? Neváhejte se informovat o našich Poukazech&Balíčkách .

 

Restaurace Šupina

POČET MÍST K SEZENÍ:

  • v interiéru - 25 míst
  • na terase - 45 míst
  • salonek - až 30 míst