Věrnostní karta

 

ŠUP karta

Jak ŠUP karta pro přátele dobrého jídla funguje? Jak získáte věrnostní kartu?  

Členství a jeho výhody 

ŠUP karta je určena jen pro vážné zájemce, kteří pravidelně využívají našich služeb. Snažíme se ocenit Vaší věrnost při pravidelných návštěvách u nás v Třeboni. Vážíme si této spolupráce a proto jsme si pro Vás připravili věrnostní program spolu s ŠUP kartou, kterou můžete využít na restaurační i ubytovací služby. Po předběžné domluvě Vám kartu vydá manažer (manager@supina.cz) při návštěvě restaurace či apartmánů, na oplátku budete požádáni o vyplnění jednoduchého registračního formuláře. Při vydání ŠUP karty budete mít možnost uplatnit slevu 5% a to šup šup. Na kartu Vám budeme evidovat jednotlivé platby za konzumaci v restauracích Šupina a Šupinka, a to hned po jejím vydání. Pokud součet Vašich konzumací překročí hranici 20 000 Kč, tak Vám vzroste i výše Vaší slevy na 10%.  

Jako držitel ŠUP karty máte i nárok na slevu na veškeré ubytovací služby v apartmánech Šupina. Výše slevy bude shodná s Vaší aktuální slevou. Podmínkou je vytvoření rezervace přes náš on-line rezervační systém. Pokud rezervaci vytvoříte přes booking či jiným způsobem, nebude Vám sleva poskytnuta. Slevy se nesčítají u last-minute akcí a dalších zvýhodněných cen za ubytování. 

Sleva se nevztahuje na akci „Ryba domů“.
Nedoporučujeme přibližovat ŠUP kartu k elektronickým zařízením jako mobil, tablet, atd.

 

Podmínky pro čerpání slevy:

  • ŠUP kartu musíte mít vždy u sebe při návštěvě restaurace nebo apartmánů
  • informujte obsluhu včas, že jste držiteli ŠUP karty
  • předložte kartu ideálně před zahájením objednávek či v průběhu check-inu
  • po výtisku Vašeho účtu nelze uplatnit slevu zpětně, proto prosím nenaléhejte na obsluhu

Ztráta karty nebo její poškození

Při ztrátě karty nás co nejdříve informujte. Vaše karta bude zablokována, o novou kartu můžete požádat v restauraci Šupina či Šupinka nebo nás můžete kontaktovat v pracovních dnech od 9 do 17 hodin na manager@supina.cz.

Těšíme se na Vás!

Tým restaurace Šupina, Šupinka a apartmánů Šupina