Restaurace Šupinka

Restaurace Šupinka je mladší sestrou "Šupiny". Svůj provoz zahájila v roce 1997. Restaurace je v současné době využívána pro snídaně výhradně ubytovaných hostů v Apartmánech Šupina.

V průběhu zimy je právě Šupinka restaurací, která je v provozu a to v roce 2024 do 24.3.2024.

Od 25.3. si tak můžete naše menu vychutnat v sesterské Šupině.

Šupinka nabízí posezení také na přilehlé terase s kapacitou 20 míst. V těsné blízkosti této terasy se nachází dětské hřiště a tak je možné pozorovat své ratolesti zblízka při konzumaci na terásce restaurace.

 

 

Restaurace je svým jedinečným interiérem vhodná pro pořádání široké škály slavnostních i smutečních setkání, zároveň její klidné prostředí vybízí k uspořádání firemního večírku či školení a to s občerstvením i bez něj.  Interiér restaurace v moderně-rustikáltním stylu je jedinečností v Jihočeském měřítku a v kombinaci s jídlem naservírovaným z naší kuchyně je nezapomenutelným zážitkem.

Po předběžné domluvě přizpůsobíme prostředí Šupinky slavnostním příležitostempracovním kongresůmnarozeninovým a rodinným oslavámsvatebním hostinám či jakékoli nezmíněné skupinové příležitosti.

Pro vaši skupinovou rezervaci vám nabídneme zúžené menu z našeho jídelního lístku á-la carte, případně předem vybrané vícechodové servírované menu, které můžeme doplnit vhodným vinným párováním.

 

Restaurace Šupinka

Počet míst k sezení

  • v interiéru - 30 míst
  • na terase - 20 míst