Rekonstrukce Šupina

Vážení hosté,

budova, ve které se nacházejí apartmány Láska, Víra, Naděje a Svět, prošla přes zimu rozsáhlou rekonstrukcí. S velkou lítostí bychom vám chtěli oznámit, že i přes naše původní plány a snahu dokončit veškeré práce před vaším příjezdem, jsou některé dokončovací práce ve druhém nadzemním podlaží stále v průběhu. Výše uvedené apartmány se nacházejí o patro níže. Rádi bychom vám vyjádřili naši upřímnou omluvu za všechny nepříjemnosti, které by vám mohly vzniknout v souvislosti s těmito právě probíhajícími dokončovacími pracemi.

Chápeme, že tyto dokončovací práce mohou vytvářet hluk a nepohodlí, které mohou ovlivnit váš celkový zážitek. Proto jsme přijali veškerá opatření k minimalizaci rušivých faktorů, jako je omezení pracovní doby, izolace hluku atd. Dokončovací práce mohou probíhat mezi 9:00 – 16:00 hod. ve všední dny.

Snažíme se maximalizovat vaši spokojenost a minimalizovat jakékoli negativní dopady těchto prací na váš pobyt. Naši řemeslníci se snaží co nejrychleji dokončit veškeré zbývající práce a zajistit, aby vše bylo co v nejlepším stavu. Pomozte nám s vaší trpělivostí a tolerancí dokončit nové apartmány, kde se budete vy a mnoho dalších hostů cítit jako v bavlnce.

Apartmány Láska a Víra změnili svůj charakter a překvapí vás novými stropy, které byly odhaleny a pečlivě restaurovány v rámci rekonstrukce. Trámy nad těmito apartmány jsou datovány na začátek 18. století. Nechte se překvapit.

Pokud máte nějaké specifické požadavky nebo dotazy ohledně dokončovacích prací, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím naší recepční Elišky Tisoňové. Jsme zde, abychom vám poskytli veškerou potřebnou podporu a vyhověli vašim přáním, jak nejlépe umíme.

Děkujeme za pochopení.

Petr Müller

jednatel