Slovo majitele

Vážení zákazníci,

dovoluji si Vás pozvat do našich rybích restaurací Šupina, Šupinka a apartmánů Šupina.

Naše restaurace a apartmány se nacházejí v historickém centru Třeboně uprostřed chráněné krajinné oblasti  Třeboňsko, jenž je považované za centrum českého rybníkářství s dlouholetou tradicí a proto jsou naší hlavní doménou především sladkovodní ryby - čerstvé produkty třeboňského regionu. 

Značku "Šupina a Šupinka" buduje rodina Müllerových 30 let. Tuto tradici započali moji rodiče, když v roce 1992 otevřeli jako první restauraci Šupinu, o pár let později v roce 1997 otevřeli restauraci Šupinku. Roku 2006 jsem převzal štafetu a od té doby pokračuji v rodinné tradici a budování dobrého jména. V roce 2012 jsme poprvé nabídli hostům ubytovaní v našich tehdy nových apartmánech, které jsme pojmenovali po třeboňských rybnících Láska, Víra, Naděje a Svět

Kromě značky "Šupina a Šupinka" u nás také vznikl pokrm pod názvem "Kapří hranolky", jenž má svou originální recepturu, ochranou známku a byl chráněn i užitným vzorem. Stále je součastí našeho jídelního lístku a dovolím si tvrdit, že je jediným originálem na trhu díky tajemství receptury.

Chtěl bych také poděkovat mému týmu v čele s recepční Eliškou Tisoňovou a manažerem Lukášem Jídlovcem, kteří mě zastupují a společně vytváříme to nejlepší pro naše zákazníky. 

Těšíme se na Vaši návštěvu v Třeboni!    

Petr Müller

jednatel/majitel                                  

Budu rád, pokud se podělíte o své zážitky z Vaší návštěvy.