Slovo majitele

Vážení zákazníci,

dovoluji si Vás pozvat do našich rybích restaurací Šupina, Šupinka a apartmánů Šupina.

Naše restaurace a apartmány se nacházejí v historickém centru Třeboně uprostřed chráněné krajinné oblasti  Třeboňsko, jenž je považované za centrum českého rybníkářství s dlouholetou tradicí a proto jsou naší hlavní doménou především sladkovodní ryby - čerstvé produkty třeboňského regionu. 

Značku "Šupina a Šupinka" buduje rodina Müllerů 27 let. Tuto tradici započali moji rodiče, když v roce 1992 otevřeli jako první restauraci Šupinu, o pár let později v roce 1997 otevřeli restauraci Šupinku. Roku 2006 jsem převzal štafetu a od té doby pokračuji v rodinné tradici a budování dobrého jména. V roce 2012 jsme poprvé nabídli hostům ubytovaní v našich tehdy nových apartmánech, které jsme pojmenovali po třeboňských rybnících Láska, Víra, Naděje a Svět. 

Kromě značky "Šupina a Šupinka" u nás také vznikl pokrm pod názvem "Kapří hranolky", jenž má svou originální recepturu, ochranou známku a byl chráněn i užitným vzorem. Stále je součastí našeho jídelního lístku a dovolím si tvrdit, že je jediným originálem na trhu díky tajemství receptury.

Tento rok, kdy nás v první polovině března zasáhl COVID 19, jsem netušil, jaké nepříjemnosti to přinese našemu podnikání. Kromě ekonomických dopadů jsme museli řešit personální problémy, abychom udrželi kompletní tým pohromadě. Během krize se však potvrdilo a ukázalo, že náš tým přečkal bouři a s velkou radostí pokračujeme dále. Jak se říká "Co Tě nazabije, to Tě posílí". 

V tomto roce jsme se snažili otevřít restauraci Šupinku, ale vzhledem ke krizi jsme byli rádi, že jsme udrželi provoz restaurace Šupina. Šupinku můžete nyní navštívit jako hosté apartmánu či hosté předem objednané společenské příležitosti. Na druhou stranu se nám podařilo otevřít dva nové apartmány Překvapil a Rožmberk. Nyní pro Vás máme k dispozici 9 pokojů, které nabízí vysoký standart ubytování. 

Chtěl bych také poděkovat mému týmu v čele s recepční Eliškou Tisoňovou a manažerem Lukášem Jídlovcem, kteří mě zastupují a společně vytváříme to nejlepší pro naše zákazníky. 

Těšíme se na Vaši návštěvu v Třeboni!    

Petr Müller

jednatel/majitel                                  

Budu rád, pokud se podělíte o své zážitky z Vaší návštěvy.